adeste-logo

Wesprzyj Adeste
Sprawdź nowy numer konta

Wesprzyj
Okiem Naczelnego

Słowo Wydawcy i Redaktora Naczelnego z okazji otworzenia portalu Adeste+

Drodzy Czytelnicy i Sympatycy miesięcznika Adeste!

Do  Waszych rąk trafił właśnie 9. numer e-miesięcznika Adeste. By dotrzeć do tego miejsca potrzeba było wiele pracy, samozaparcia, pasji, a przede wszystkim Bożej Opatrzności. Przeszliśmy wyjątkową drogę, podczas której poznaliśmy siebie, poprzez wspólne zaangażowanie odnajdywaliśmy nowy zapał i dzięki Waszemu wsparciu ciągle czuliśmy, że nasz miesięcznik jest czymś wartościowym. Ta droga zaprowadziła nas aż do tego miejsca i chociaż napotkaliśmy wiele trudności, wszystkie staraliśmy się i staramy przezwyciężać, bo tworzymy w przekonaniu, że przekazywanie pasji wiary ma sens.

 

Pomimo tego, że dzieło powstało jako w pełni darmowe i oddolne, ciągle widzimy jak napotyka na ludzką życzliwość, wsparcie i chęć wsparcia. Wierzymy też głęboko, że na tej drodze wspiera nas sam Bóg. Przed nami nowe wyzwania: chcemy, by nasz głos docierał do coraz szerszych kręgów, a Adeste było młode młodością Kościoła. Nie uda się to bez Waszego, drodzy czytelnicy, wsparcia na wielu płaszczyznach, a szczególnie modlitewnej.

 

Moi Drodzy!

Prezentujemy Wam dziś rozszerzoną wersję strony www.adeste.org, która oprócz prezentacji e-miesięcznika będzie stanowić miejsce na ambitne i opiniotwórcze artykuły; platformę wymiany myśli i miejsce spotkania młodego Kościoła. W najbliższym czasie na portalu Adeste rozwiniemy projekt Areopagu Wiary – miejsca, w którym stałość doktryny będzie spotykała się z ewangelicznym zapałem. Jesteśmy szczęśliwi i dumni z pracy, jaką wykonaliśmy dla Was. To początek nowego etapu i tylko sam Bóg wie, jakie wyzwania stawia przed nami przyszłość. Liczymy przede wszystkim na to, że będziecie z tworzyć razem z nami społeczność Adeste i odnajdywać w niej swoje miejsce.

Zobacz też:   Dwa sposoby na Litanię do św. Józefa

Co warte podkreślenia, portal nie będzie oddzielnym od miesięcznika dziełem, ale jedną z jego głównych funkcji będzie promocja i rozwój tego pisma. Oczywiście, oprócz tekstów z miesięcznika na adeste.org pojawiać się będą newsy z życia Kościoła oraz teksty przygotowane specjalne dla portalu.

By adeste.org mogło się rozwijać jesteśmy otwarci na każdą sugestię, pomysł i projekt dotyczący rozwoju naszego nowego portalu.

Poprzez skrzynkę mailową [email protected] możecie podzielić się Waszym doświadczeniem i spostrzeżeniami. Jednak przede wszystkim pamiętajcie o nas w modlitwie, by dzieło się rozwijało zgodnie z Wolą Bożą.

Z Bogiem,

Bartłomiej J. Wojnarowski

Wydawca i Redaktor Naczelny

e-miesięcznika Adeste

Adeste promuje jakość debaty o Kościele, przy jednoczesnej wielości głosów. Myśli przedstawione w tekście wyrażają spojrzenie autora, nie reprezentują poglądów redakcji.

Stowarzyszenie Adeste: Wszelkie prawa zastrzeżone.

O autorze

Redaktor Naczelny miesięcznika Adeste. Z wykształcenia politolog specjalizujący się w cyberbezpieczeństwie, z zawodu dziennikarz. Prywatnie melancholik lubiący dobrą muzykę, kubek ciepłej herbaty i spotkania z przyjaciółmi.
Podoba Ci się to, co tworzymy? Dołącz do nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.