Logo naszego Stowarzyszenia. Projekt i wykonanie: Tomasz Łukasik

Stowarzyszenie Adeste zostało założone z inicjatywy osób zaangażowanych w tworzenie miesięcznika Adeste. Zebranie założycielskie Stowarzyszenia odbyło się w sobotę, 13 października w Ośrodku Rekolekcyjno-formacyjnym Archidiecezji Warszawskiej “Dobre Miejsce”. W spotkaniu wzięły udział następujące osoby (w kolejności alfabetycznej): Antonio Akmadža, Piotr Bogdanowicz, Jan Buczyński, Krzysztof Dziatlik, Michał Gójski, Szymon Kozieja, Piotr Krajski, Maciej Laskowski, Tomasz Łukasik, Konrad Myszkowski, Bartłomiej Wojnarowski.

Po skompletowaniu i przesłaniu odpowiednich dokumentów, 22 listopada VI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku zarejestrował nasze Stowarzyszenie pod numerem KRS: 0000759020.

Stowarzyszenie Adeste powstało, by wspierać organizacyjne, rozwojowo i finansowo dzieło tworzenia miesięcznika Adeste, rozwój portalu adeste.org oraz wszystkie dzieła wspierające młodzież katolicką.

Od teraz miesięcznik Adeste, ciągle pozostając dziełem non-profit, w którym żaden z członków redakcji nie odnosi finansowej korzyści z działalności, będzie mógł rozwijać się także dzięki wsparciu finansowemu i organizacyjnemu ludzi, dla których nasze idee są bliskie.

Stowarzyszenie jest otwarte na nowych członków!  By dołączyć do nas przeczytaj Statut Stowarzyszenia, skontaktuj się z nami przez adres e-mail: [email protected]. Więcej informacji tutaj.

———————-

Stowarzyszenie Adeste
Numer KRS: 0000759020
REGON: 381861712
NIP: 9223059934

Adres: Łapiguz 73, 22-400 Zamość

Kontakt

Numer telefonu: 515 244 234
Adres e-mail: [email protected]