Młodość. Kościół. E-wolontariat.

Tworzymy redakcję „Adeste”. Jesteśmy grupą młodych, dla których bliski jest Kościół, poszukiwanie prawdy i słuchanie drugiego. Każdy z nas jest wolontariuszem poświęcającym swój czas, by dzielić się doświadczeniem, rozmawiać o wierze, zdobywać nowe kwalifikacje. Mimo informacyjnego szumu chcemy wybierać pogłębioną debatę zamiast krzykliwych nagłówków i walki ideologicznej, także w Kościele. To znacznie trudniejsze, ale buduje coś cennego. Jeśli te wartości są Ci bliskie i rozumiesz, że dziennikarstwo to poszukiwanie i słuchanie drugiego i wiążesz swoją przyszłość z mediami spójrz czy nie aplikujemy na stanowisko, które Ciebie interesuje.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na następujące stanowiska e-wolontariatu:

I. Prekorektor miesięcznika


Kliknij w poniższy odnośnik do stanowiska i weź udział w rekrutacji! Zbieranie formularzy trwa do północy 7 grudnia 2022

Aplikuj, jeżeli:

x są Ci bliskie nasze idee;
x rozumiesz, że współpraca w Adeste opiera się na długoterminowym wolontariacie;
x masz już choćby minimalne doświadczenie w danej dziedzinie;
x jesteś wytrwały/a i lubisz współpracować z innymi.

Od nas możesz liczyć na:

x kontakt z otwartym, ambitnym środowiskiem młodych katolików;
x znaczny rozwój własnych kompetencji, w tym pracy w zespole;
x możliwość rozwoju swoich umiejętności;
x możliwość podejmowania nowych, bardziej odpowiedzialnych zadań;
x zaświadczenia i referencje w razie potrzeby, które mogą pomóc Ci na rynku pracy;

Rekrutacja będzie miała 3 etapy:

I. Wysłanie dedykowanego formularza  
II Proste zadanie rekrutacyjne
III. Rozmowa wideo.

O wynikach rekrutacji poinformujemy każdego kandydata. Powodzenia!

Formularze ogólne

Możesz także zgłosić swoją aplikację poprzez wypełnienie któregoś z ogólnych formularzy niżej, nawet jeśli nie prowadzimy w tym czasie szczegółowej rekrutacji. W tym celu kliknij na któryś z przycisków poniżej. Pamiętaj jednak, że formularze poza tym czasem będziemy przeglądać tylko w czasie potrzeby i będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Ochrona Twoich danych

Informujemy, że podane przez Ciebie informacje są objęte ustawą o ochronie danych osobowych i są nam potrzebne wyłącznie do procesu rekrutacji. Administratorem danych jest Stowarzyszenie „Adeste”, Łapiguz 73, 22-400 Zamość. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów przeczytasz tutaj.

Masz więcej pytań? A może masz kompetencje, które nie mieszczą się w proponowanym przez nas zakresie, ale chciałbyś/chciałabyś z nami tworzyć „Adeste”? Pisz na [email protected], odpowiemy na każde z nich.