Patronat medialny miesięcznika „Adeste” jest nadawany dla wydarzeń a także publikacji o zasięgu co najmniej ogólnopolskim, które charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym i promują bliskie nam wartości.Przed wypełnieniem formularza wymagamy zapoznania się z Regulaminem patronatu medialnego. Zapoznanie się z Regulaminem pozwoli na poznanie podstawowych warunków przyznania patronatu w naszym miesięczniku i przyspieszenie procedury.

Jeśli są Państwo Organizatorem wydarzenia prosimy wybrać poziom „Patronat nad wydarzeniem”. Jeśli promują bądź są Państwo Twórcami publikacji: filmu, książki, wideoklipu etc. prosimy wybrać poziom „Patronat nad publikacją”.

Zastrzegamy, że zgodnie z Regulaminem Zarząd Stowarzyszenia „Adeste” ma prawo odmówić przyznania patronatu bez podania przyczyny.

Podkreślamy, że patronat dotyczy pojedynczych wydarzeń, publikacji i przedsięwzięć. Jeśli chcą Państwo podjąć długofalową współpracę z „Adeste” bądź mają pomysł na wspólne projekty, prosimy nie wypełniać formularza patronatu. W tym wypadku zalecamy bezpośredni kontakt na: [email protected].
  ogólnopolskimmiędzynarodowym

  taknie


  taknie


  taknie  Umieszczenie logo na stronie wwwWzmianka w social mediachUmieszczenie logo na plakatach i innych materiałach drukowanychWymienienie naszej nazwy przez konferansjera/organizatoraUmożliwienie wystąpienia na wydarzeniu przedstawicielowi redakcjiInne   ogólnopolskimmiędzynarodowym   taknie


   taknie   Umieszczenie logo na stronie wwwWzmianka w social mediachUmieszczenie logo na plakatach i innych materiałach drukowanychWymienienie naszej nazwy przez konferansjera/organizatoraUmożliwienie wystąpienia na wydarzeniu przedstawicielowi redakcjiInne