Skorzystaj z formularza

lub wyślij przelew bezpośrednio

Wsparcie finansowe przyjmujemy na dane:

Nest Bank
82 1870 1045 2078 1075 0285 0001

Stowarzyszenie Adeste,
Łapiguz 73, 22-400 Zamość


Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko!

Od początku naszej działalności tworzymy miesięcznik non-profit. Kierują nami pasja wiary i chęć robienia czegoś wyjątkowego, dla innych – dla Was. Nie czerpiemy z tego korzyści materialnych. Każdy z nas, tworząc „Adeste”, poświęca mu prywatny czas i energię.

Utworzenie Stowarzyszenia nic w tej kwestii nie zmienia, a dodatkowo otwiera przed nami nowe możliwości. Zapewniamy, że nasza działalność – wydawanie miesięcznika i zaangażowanie w różnych inicjatywach, pozostaje non-profit. Wszystko, co robimy, jest dla chwały Bożej i rozwoju młodych Kościoła. Jednak nawet wydawanie bezpłatnego miesięcznika wiąże się z pewnym nakładem finansowym. Jest ono konieczne do: opłacenia serwerów, wykupienia grafik z baz zdjęć, opłacenia materiałów promocyjnych, zakupu materiałów biurowych.

Dlatego jeśli to, co robimy, jest dla Ciebie cenne i wartościowe, prosimy Cię o wsparcie.

  • Przede wszystkim – wsparcie modlitwą, bo to Bóg podtrzymuje nas i nasze działania.
  • Po drugie – wsparcie organizacyjne. Jeśli masz pomysł na rozwój, chcesz dołączyć do naszej redakcji bądź Stowarzyszenia, śmiało – skontaktuj się z nami.
  • Po trzecie – wsparcie finansowe. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Przeznaczymy ją na rozwój i wsparcie dzieła. Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli działać coraz sprawniej i bardziej profesjonalnie.

Każda złotówka to zmiana na lepsze. Bo to od zaangażowania ludzi dobrej woli, a więc i Ciebie, zależeć będzie w dużej mierze, jak rozwinie się „Adeste” i czy samo będzie mogło angażować się w inne, wartościowe inicjatywy.

Obiecujemy finansową przejrzystość. O każdej porze możesz się z nami skontaktować, by dowiedzieć się, jaki obszar naszej działalności został wsparty Twoim datkiem.

Wspierając nas, wskazujesz na kierunek rozwoju. W imieniu całej kadry miesięcznika „Adeste” i naszego Stowarzyszenia obiecujemy Ci naszą modlitwę. To będzie nasza wspólna historia.

Bartłomiej Wojnarowski 

Prezes Stowarzyszenia Adeste

NIE CZEKAJ NA ZMIANY. SAM BĄDŹ ZMIANĄ. RAZEM Z NAMI