adeste-logo

Wesprzyj Adeste
Sprawdź nowy numer konta

Wesprzyj
Areopag Młodych

Pragnę, Szukam, Wierzę – KONKURS dla czytelników Adeste!

Weź udział w akcji  “Pragnę, Szukam, Wierzę” – wygraj cenne nagrody!

“Pragnę, Szukam, Wierzę” to akcja, w ramach której młodzi katolicy publikują na swoich tablicach na Facebooku zdjęcia z planszą promocyjną. Uważasz, że Adeste to wartościowy projekt? Już dziś dołącz do akcji i pomóż nam się rozwijać!

Co zrobić, żeby wziąć udział w akcji?

To proste! Wystarczy, że pobierzesz naszą planszę promocyjną, w oznaczonym miejscu wpiszesz swoje imię, a następnie wykonasz sobie z nią zdjęcie – im bardziej oryginalne tym lepiej! W następnej kolejności opublikuj zdjęcie na swojej tablicy na Facebooku, wraz z odnośnikiem do oficjalnego fanpage Miesięcznika Adeste.

[display_button size=”default”  color=”danger” url=”http://adeste.org/files/Konkurs_Adeste.docx” classi=”margot_btn”]Pobierz planszę promocyjną![/display_button]

Jak wygrać nagrody?

Na uczestników konkursu “Adeste – Pragnę, Szukam, Wierzę” czekają cenne nagrody:

  • Książka abp Fultona J. Sheena “Troje do Pary” (wyd. Fundacja św. Grzegorza Wielkiego)
  • Książka abp Fultona J. Sheena “Życie Chrystusa w kilku scenach” (wyd. Fundacja św. Grzegorza Wielkiego)
  • 4 egzemplarze Kwartalnika Wyklęci nr. 02 (10)/2018, poświęconego kapłanom zaangażowanym w działalnośc polskiego podziemia niepodległościowego po II wojnie światowej (wyd. Miles)
Zobacz też:   Wszyscy jesteśmy mistykami!

Aby zdobyc nagrodę, wystarczy w terminie do soboty 23 czerwca 2018 nadesłać na nasz fanpage bądź na adres [email protected] swoje zdjęcie z planszą promocyjną. Spośród nadesłanych fotografii redakcja wybierze dwie najbardziej oryginalne, które nagrodzi książkami abp Sheena, oraz cztery wyróżnione, nagrodzone egzemplarzami “Wyklętych”. Ogłoszenie wyników odbędzie się w niedzielę 17 czerwca 2018 r. na naszym profilu facebookowym.

[display_button size=”default” color=”danger” url=”http://adeste.org/files/REGULAMIN%20KONKURSU.pdf” classi=”margot_btn”]Regulamin Konkursu[/display_button]

Adeste promuje jakość debaty o Kościele, przy jednoczesnej wielości głosów. Myśli przedstawione w tekście wyrażają spojrzenie autora, nie reprezentują poglądów redakcji.

Stowarzyszenie Adeste: Wszelkie prawa zastrzeżone.

O autorze

Redaktor Naczelny miesięcznika Adeste. Z wykształcenia politolog specjalizujący się w cyberbezpieczeństwie, z zawodu dziennikarz. Prywatnie melancholik lubiący dobrą muzykę, kubek ciepłej herbaty i spotkania z przyjaciółmi.
Podoba Ci się to, co tworzymy? Dołącz do nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.