adeste-logo

Wesprzyj Adeste
Sprawdź nowy numer konta

Wesprzyj
Kultura, Społeczeństwo, Wiara

Po drodze z Panem Bogiem: nowy numer „Adeste”!

Lipiec to miesiąc wakacji, odpoczynku i zasłużonych urlopów, a także czas poświęcony szczególnej czci Najświętszej Krwi Naszego Pana. Wielu z nas w najbliższym czasie wybierze się na pielgrzymkowe szlaki. Często słyszy się, że pielgrzymowanie jest wpisane w naszą naturę, że jesteśmy homo viator. Taką pielgrzymką jest także nasza wiara – jest dynamiczna, zmusza nas do przekraczania siebie i swoich schematów po to, by spotkać się z drugim człowiekiem i Bogiem.

Staramy się, by każdy czytelnik znalazł w Miesięczniku „Adeste” coś dla siebie. Dlatego w dwudziestym drugim numerze przygotowaliśmy dla Was zarówno teksty lżejsze, „wakacyjne”, jak i poważniejsze, dotyczące duchowości i sensu pielgrzymowania. Nie uciekamy od tematów bolesnych, jak wykorzystywanie seksualne i skandale. Staramy się na nie spojrzeć z odpowiednią wrażliwością i rozwagą.

Ważne tematy, świeże spojrzenie i prawdopodobnie najambitniejsza publicystyka młodych katolików w Polsce – oto, czym jest Adeste. Pobierz bezpłatnie najnowszy numer i przekonaj się sam!

Adeste promuje jakość debaty o Kościele, przy jednoczesnej wielości głosów. Myśli przedstawione w tekście wyrażają spojrzenie autora, nie reprezentują poglądów redakcji.

Stowarzyszenie Adeste: Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podoba Ci się to, co tworzymy? Dołącz do nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.