adeste-logo

Wesprzyj Adeste
Sprawdź nowy numer konta

Wesprzyj
Kultura, Społeczeństwo, Wiara

Nowy numer Miesięcznika Adeste już dostępny!

Nowy, siedemnasty numer Adeste już dostępny! Pochylamy się w nim nad tematem męskości i kobiecości. Czy Bóg ma nam coś w tej kwestii do powiedzenia? Czy istnieje idealna męskość i kobiecość? A może „prawdziwy” mężczyzna i kobieta to tylko jakieś wymyślone wzorce? Gdzie szukać inspiracji?

Na te, i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć nasi redaktorzy, a wśród nich Marceli Hejwowski, Jan Borowski Jan Buczyński, Patryk Kępczyński, Piotr Władysław Sudoł, Dorota Ślęczek, Antonio Akmadza, Bartosz Kurkowski, Olga Wachowiec.

W najnowszym numerze nie brakuje – jak zawsze – ważnych tematów, świeżego spojrzenia i inspirujących refleksji. Dlatego już po raz siedemnasty zachęcamy Was do zapoznania się z kolejną odsłoną prawdopodobnie najambitniejszego katolickiego czasopisma w Polsce, tworzonego przez młodzież z miłości do Kościoła i ku chwale Boga!

 

Kliknij poniższy przycisk aby zapoznać się z najnowszym numerem naszego e-miesięcznika – zupełnie za darmo!

Jeżeli zaś jesteś z nami już od dłuższego czasu i po prostu podoba Ci się to, co robimy – kliknij w poniższy przycisk aby dowiedzieć się, jak możesz nam pomóc w rozwoju!

Zobacz też:   Wszyscy jesteśmy mistykami!

Adeste promuje jakość debaty o Kościele, przy jednoczesnej wielości głosów. Myśli przedstawione w tekście wyrażają spojrzenie autora, nie reprezentują poglądów redakcji.

Stowarzyszenie Adeste: Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podoba Ci się to, co tworzymy? Dołącz do nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.