adeste-logo

Wesprzyj Adeste
Sprawdź nowy numer konta

Wesprzyj
Nasz patronat

Loteria Wielkanocna 2024 na zakończenie Wielkiego Postu

loteria wielkanocna zdrapki wielkopostnej

Już trzy tysiące świadectw nadesłali uczestnicy Zdrapki Wielkopostnej 2024. Organizatorzy przygotowali losowanie nagród na zakończenie jubileuszowej edycji ćwiczeń dla ducha i ciała.

Wielkanoc zakończyła dziesiątą edycję Zdrapki Wielkopostnej, którą Wspólnota Życia Chrześcijańskiego organizuje akcję w Polsce i za granicą. Z okazji jubileuszu ponad trzy tysiące uczestników nadesłało doświadczenia wielkopostnej drogi ze Zdrapką. Odkrywamy ich świadectwa:

Karolina: “To Ksiądz prowadzący Grupę Apostolską w mojej parafii zaraził mnie Zdrapką. Od tego momentu stała się ona dla mnie cudowną formą przeżywania Wielkiego Postu, a wykonywanie zadań stało się jednym z moich corocznych postanowień. Nawet po latach, będąc już żoną i mamą, tradycja ta pozostała we mnie, a nawet zaraziłem nią swojego męża.”

Michał: “W tym roku była to druga Zdrapka, która trafiła do mnie. Bardzo Wam dziękuję za jej pomysł. Jest rewelacyjnym przewodnikiem prowadzącym do bliskości z Bogiem. Zadania realizowałem każdego dnia i bardzo owocnie pomagała głębiej przeżyć Wielki Post.”

Adrian: “Dziękuję za pomoc w przeżyciu Wielkiego Postu mnie i moim uczniom ze szkoły. Trzymajcie się i rozwijajcie się dalej.”

Zobacz też:   [NASZ PATRONAT] Ruszają III Jesienne Wieczory Muzyki Organowej i Kameralnej

Szymon: “Bardzo spodobał mi się pomysł pobocznych Zdrapek, takich jak “na lęk”, “na samotność”, itp. Oprócz codziennych zdrapkowych wyzwań, słowa w nich zawarte dodawały mi otuchy i nadziei.”

Krzysztof: “Zadania były bardzo ciekawe, niektóre trudne, ale wszystkie wykonalne. Wszystkie Zdrapki zrealizowałem samodzielnie.”

Loteria Wielkanocna Zdrapki – świętujmy razem!

Z okazji Zmartwychwstania Pańskiego organizatorzy akcji zapraszają do wspólnego świętowania w formie losowania nagród. Aż do 9 kwietnia 2024 przyjmowane są bezpłatne zgłoszenia do Loterii Wielkanocnej. Nagrodami w loterii są: voucher pielgrzymkowy, a także inne atrakcyjne nagrody związane z pielgrzymowaniem.

Zapraszamy na stronę ZdrapkaWielkopostna.pl. W tym miejscu można podzielić się doświadczeniem wielkopostnych ćwiczeń, jak również zapisać do losowania nagród.

loteria wielkanocna zdrapki wielkopostnej

Źródło: zdrapkawielkopostna.pl
Materiał nadesłany. Za jego treść i formę odpowiada Organizator.

Adeste promuje jakość debaty o Kościele, przy jednoczesnej wielości głosów. Myśli przedstawione w tekście wyrażają spojrzenie autora, nie reprezentują poglądów redakcji.

Stowarzyszenie Adeste: Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podoba Ci się to, co tworzymy? Dołącz do nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.