adeste-logo

Wesprzyj Adeste
Sprawdź nowy numer konta

Wesprzyj
Quizy

KONKURS! Rozwiąż quiz – wygraj książkę abp. Fultona Sheena!

Czytaj z Adeste! Trwając w wielkanocnej radości, zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać jedną z dwóch książek znanego amerykańskiego duszpasterza, Sługi Bożego abp. Fultona Sheena!

Co zrobić, by wzbogacić swoją domową biblioteczkę o książkę słynnego duszpasterza? To proste! Wystarczy do wtorku 13 kwietnia 2021 r. do godz. 20:00 wypełnić quiz na temat życia abp. Fultona Sheena, który znajdziecie w linku poniżej. WAŻNE: Aby wziąć udział w konkursie, musisz mieć ukończone 18 lat i nie być obecnie członkiem redakcji Adeste. Jeśli spełniasz te dwa warunki – kliknij poniższy link, aby wziąć udział w konkursie:

Quiz konkursowy składa się z 15 pytań. Ostrzegamy – momentami nie jest łatwo, ale w końcu gra toczy się o naprawdę wartościowe nagrody. Dwa najlepsze wyniki nagrodzimy książkami abp. Fultona Sheena:

  • abp Fulton J. Sheen, Troje do pary, Kraków 2016.
  • abp Fulton J. Sheen, Życie Chrystusa w kilku scenach, Kraków 2017

Jak więc widzicie, jest o co walczyć, zwłaszcza że zwycięzca będzie mógł wybrać, którą z wymienionych książek chce otrzymać.

Zobacz też:   Adwent, Boże Narodzenie i niespokojne czasy

Oczywiście zabronione jest korzystanie podczas wypełniania quizu z podpowiedzi, branie udziału więcej niż jeden raz przez jedną osobę czy przesyłanie pytań osobom, które jeszcze nie wzięły udziału w konkursie. Na początku quizu prosimy Was o podanie adresu e-mail, żebyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami. Przede wszystkim liczymy jednak na Waszą uczciwość, ponieważ doskonale wiemy, że czytelnicy Adeste to społeczność ludzi prezentujących wysoki poziom i wiernych określonym wartościom.

Regulamin konkursu znajdziecie poniżej:

Adeste promuje jakość debaty o Kościele, przy jednoczesnej wielości głosów. Myśli przedstawione w tekście wyrażają spojrzenie autora, nie reprezentują poglądów redakcji.

Stowarzyszenie Adeste: Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podoba Ci się to, co tworzymy? Dołącz do nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.